Další pražská západovka

Další pražská západovka
16.08.2016 Dnes to vypadalo na pěkný západ slunce a tak jsem to riskl a zajel si zafotit ke Karlovu mostu. A vyplatilo se - foceno od Křižovnického náměstí.

Čertovka pod Karlovým mostem

Čertovka pod Karlovým mostem
07.01.2017 Praha je v zimě krásná a tak hned jak napadne sníh se snažím dostat s foťákem do centra staré Prahy. Šel jsem okouknout Karlův most a všiml jsem se krásně nasvícené Čertovky s mlýnem.

Sněží a sněží i v Praze

Sněží a sněží i v Praze
30.01.2017 Letos je zima opravdovou zimou, teploty už více jak měsíc jsou stále pod nulou a sníh padá a drží se i v Praze. Takto pěkně vypadá zasněžený Karlův most a Sv.Mikuláš

Pohled na Nový svět

Pohled na Nový svět
16.03.2017 Velice dlouho jsem plánoval nákup nového stativu a jak začalo být venku hezky tak jsem hned vyrazil do obchodu a nový stativ je součástí mé výbavy. No a tak jsem ho šel hned vyzkoušet na Nový svět.

Jak ve staré době

Jak ve staré době
16.03.2017 Už je jen velmi málo míst a to i v Praze, kde to vypadá, jakoby se zastavil čas. Jedním z těchto míst je má oblíbená část Hradčan - Nový svět. Když procházím touto uličkou vždy si vzpomenu na izoterického malíře, který za jedním z těchto oken vystavoval kdysi své malby.

Ulička Nového Světa

Ulička Nového Světa
21.03.2017 Nový Svět na Pražských Hradčanech je opravdu výjimečný. Takovýchto podobných uliček už najdete hodně málo. Večer když se rozsvítí pouliční lampy je tam moc hezky obzvláště když je ještě mimo turistickou sezónu.

Praha stověžatá

Praha stověžatá
25.03.2017 Venku začíná být pomalu a jistě jaro a tak podmínky na focení začínají být pohodlnější. Po zajímavé předpovědi počasí jsem vyrazil na Karlův most a vylezl na jednu ze vstupních věží a vyfotil jak je Praha opravdu plná věží a věžiček

Pražský hrad a Karlův most

Pražský hrad a Karlův most
25.03.2017 Dlouho jsem se připravoval udělat tuto fotku, měl jsem to vymyšlené jen jsem čekal na příhodné počasí. Potřeboval jsem aby bylo větrno a černo-šedá mračna, to se mi nakonec splnilo vrchovatě - nahoře to pěkně foukalo, ale myslím že to stálo za to.