Jmenuji se Viktorka

Jmenuji se Viktorka
14.02.2016 Na Valentýna 14.2. od 22:03 jsem Vaše, jsem zdravá, rodiče říkají že i krásná a že mám nádherný modrý kukadla. Jmenuji se Viktorka a moc se na mámu a tátu těším. Slibuji že budu hodná a budete mít ze mě jen radost.

Už mi je skoro den

Už mi je skoro den
15.02.2016 Jsem tady už skoro celý den, přes mou první noc jsem musela být v inkubátoru, protože jsem se trochu napila plodový vody (moc mi to nechutnalo tak jsem blinkala), ale od oběda jsem už u mámy a tak jsem si spokojeně usnula.

A konečně jsem už doma

A konečně jsem už doma
19.02.2016 Čtyři dny v porodnici stačili až až. Pak si pro mne přijel táta a odvezl si mě i mámu domu. Domácí postýlka je prostě nejlepší, tady se tak krásně spinká.

To jsou moje čerstvé nožky

To jsou moje čerstvé nožky
24.02.2016 Tak jsem doma už více jak týden, pomalu se rozkoukávám, rodiče jsou na mne hodní. Stačí zabrečet a hned dostanu najíst, když se pokadím hned mne přebalí. Jinak toto jsou moje 10-denní nožky.

Občas se mi chce i smát

Občas se mi chce i smát
07.03.2016 Doma se mi u rodičů líbí, je mi už 21 dní a i když hodně brečím (stále mám hlad - po kom asi), tak občas už mám i dobrou náladu a na tátu se pousměji když mne fotí.

Tak konečně mne uspali

Tak konečně mne uspali
20.03.2016 Dnes mi je už 5 týdnů, jsem čím dál větší neposeda, hrozně ráda zlobím a tak rodiče jsou šťastní když mne na chvilku uspí - právě se jim to povedlo.

Už ráda sleduji vše kolem sebe

Už ráda sleduji vše kolem sebe
08.04.2016 Tento týden jsem byla u pana doktora a ten mne pochválil jak krásně rostu - už mám skoro 5 kilo. A mám novou zábavu, jelikož už hezky vidím, tak vše kolem sebe sleduji - a to mne hodně baví.

Tak už mi jsou 2 měsíce

Tak už mi jsou 2 měsíce
14.04.2016 Mámo a táto dnes jsem s Vámi už dva měsíce, já vím že občas zazlobím, ale už je to se mnou přece jenom o něco lepší. V noci už docela spím a papám taky pěkně což je na mě vidět že?

Tu čepici tedy ale vůbec nechci

Tu čepici tedy ale vůbec nechci
19.04.2016 Už to vypadalo že budu chodit ven jen s lehkou čepkou, ale venku je zase zima a mamka mi dává tuto velkou čepici což nejsem zrovna nadšená, asi budu po taťkovi

Jsem poprvé nemocná

Jsem poprvé nemocná
05.05.2016 Nějak se mi přemnožily kvasinky a pěkně jsem se osypala. Taky mne to svědí a ráda bych si to občas poškrábala, ale to se mámě moc nelíbí a tak mi nasadila frajerský rukavice a pořád mne něčím maže.

Paseme a paseme

Paseme a paseme
10.05.2016 Za chvilku už mi budou 3 měsíce a už takhle krásně zvládám, když ležím na bříšku držet hlavičku. Navíc mne to i baví a tak v této poloze můžu klidně být i několik minut.

Začalo léto a chodím ven

Začalo léto a chodím ven
22.05.2016 Venku už je teplo a já čím dál častěji chodím ven - na terase se mi moc líbí (když mne ale dají do kočárku tak to moc slavné není) radši jsem u mámy či táty a nebo se na dece učím lézt.

Do Benešova se mi nechce

Do Benešova se mi nechce
26.05.2016 Dneska jsem se musela vyparádit, jela jsem totiž do Benešova na kyčle, už tam jedu podruhé a jelikož vím, že mám nožky v pořádku tak i naposled. V tom kabátku jsem vypadala jako z Matrixu

Tak a už zase spím

Tak a už zase spím
10.06.2016 Pravidelně každé odpoledne jdu se ven prospat. Mamka mě navlíkne a pak táta se mne snaží v kočáru uspat, občas mu to jde, ale když to fláká tak mi to trochu trvá než usnu, ovšem pak spím jak dudek.

Tak a už mi jsou 4 měsíce

Tak a už mi jsou 4 měsíce
14.06.2016 Abych měla památku na své 4 měsíce, tak táta mne šel fotit. Vzala jsem si parádní čepku a ukážu Vám jak se umím lišácky usmívat.

Jsem stále více zvídavá

Jsem stále více zvídavá
20.06.2016 V postýlce ani v kočáru už mne to moc nebaví, stále chci něco nového pozorovat a z kočáru vidím tak nanejvýš strop. Byla jsem taky u doktora, už mám 6 kilo a jsem zdravá až na tu příšerně svědivou kvasinku. A tohoto Méďu mám opravdu ráda.

Dostala jsem novou čepku

Dostala jsem novou čepku
27.06.2016 Mamka s taťkou mi pořád něco kupují, mám už hodně hraček, dostala jsem taky pěknou ohrádku kde můžu řádit, ale tátu zaujala nejvíc má nová čapka, která mi prý sluší

Jsem poprvé na dovolené

Jsem poprvé na dovolené
09.07.2016 Táta s mámou mě poprvé vzali na dovču. Jeli jsme na týden do Olomouce a já si tak poprvé zkusila jaký je to cestovat. Líbilo se mi chodit každý den na dlouhý procházky a taky jsme se fotili v parku. Už se zase těším až zase někam pojedeme

Trénuji sezení

Trénuji sezení
12.07.2016 Za pár dní mi bude už 5 měsíců a momentálně mě nejvíc baví když mi rodiče pomáhají abych se posadila. A vůbec nejraději to dělám v ohrádce, kterou jsem nedávno dostala a mám v ní hodně hraček

Dnes mám 5 měsíců

Dnes mám 5 měsíců
14.07.2016 Hrozně ráda mám nové věci - takovou krásnou kytici růží jsem viděla úplně poprvé a moc se mi líbí. A doufám, že až budu velká, tak podobné kytky taky budu dostávat.

Jedu k babičce a dědovi

Jedu k babičce a dědovi
19.07.2016 Mám moc ráda návštěvy, ale už ne tak jejich přípravu. Mamka mě vždy nabalí jako kdybych jela na severní pól. A pro změnu taťka mne vždy šoupne do sedačky v které mě to moc nebaví - no myslím, že to na fotce je vidět.

Taťka mě už zase fotí

Taťka mě už zase fotí
30.07.2016 Bylo hezké slunečné odpoledne a já jsem jela s taťkou a mamkou na výlet do Prahy - vzali mne sebou do Stromovky. V kočáru se mi líbilo a tak jsem sledovala vše kolem sebe no a nemohlo mi uniknout, že taťka mne zase fotí

I v létě je občas zima

I v létě je občas zima
06.08.2016 Šla jsem s taťkou a mamkou do Prahy na výlet a místo letního vedra se pěkně ochladilo a já se zabalila do deky tak, že mě nebylo skoro vidět.

Mám půl roku a chutná mi

Mám půl roku a chutná mi
14.08.2016 Je mi čerstvě půl roku a tak jsem se konečně dočkala něčeho jiného k jídlu než toho mámina mléka. Né že by mi nechutnalo, ale z lžičky mi to zelené taky moc chutná.

Lebedím si v nové sedačce

Lebedím si v nové sedačce
03.09.2016 Táta s mámou mi koupili novou židličku, sedávám v ní moc ráda, protože vím, že se bude papat. Ani nezlobím a čekám kdy už tu dobrotu ze lžičky dostanu.

Už je prý se mnou sranda

Už je prý se mnou sranda
13.09.2016 Letošní léto se poněkud protáhlo, je polovina září a pořád mi je vedro, ale mně se to líbí, protože jsem pořád venku. Posedávám si v kočárku a táta s mámou říkají, že už je občas se mnou i sranda

Dnes mi je už 7 měsíců

Dnes mi je už 7 měsíců
14.09.2016 Letí to co? Před chvílí jsem se narodila a dneska už jsem tady 7 měsíců. Když mám velkou radost tak dělám vako-veverku, alespoň tak to říká máma a táta - doufám, že až budu velká že mi to vysvětlí.

První dotek

První dotek
13.10.2016 Začíná naše kamarádství? Majra mne doposud přehlížela - kamarádila se hlavně s tátou, ale pomalu si na mne zvyká. Dokonce dnes si Majra nechala sáhnout na svůj mokrý čumáček a olízla mi ručku. Hurá budeme kamarádi

Vidíte tu mojí bouli?

Vidíte tu mojí bouli?
13.10.2016 Těsně před svými 8 měsíci už jsem pěkně živoučká. Máma mě nechala chvilku na posteli samotnou a já se chtěla podívat jak to vypadá na podlaze. Bolelo to, mám z toho pěknou bouli a taky jsem se ještě v noci podívala k paní doktorce na dětskou pohotovost.

Nožkama dolů to půjde lépe

Nožkama dolů to půjde lépe
11.11.2016 Jak jsem nedávno zjistila, tak hlavou napřed to z postele bolí. A tak jsem přišla na způsob jak z postele slézt aby to nebolelo, ale nožky mám na to ještě krátké.

Alzák je můj kamarád

Alzák je můj kamarád
13.11.2016 Je mi už 9 měsíců a mým novým kámošem je Alzák. Jen jak ho vidím v televizi tak mne ani táta s foťákem nezajímá a musím ho sledovat co nového mi řekne a jakou slevu mi dá.

Říkají mi dvouzubka

Říkají mi dvouzubka
18.11.2016 A teď si musím postěžovat jak na mámu tak i na tátu. Nedávno mi konečně vyrašily první zoubky a vždy když se usměji a nebo si pobrečím, tak se mi hned smějí a říkají mi že jsou dvouzubka.

Přemýšlím co bych provedla

Přemýšlím co bych provedla
19.11.2016 Jsem velká neposeda, pořád bych něco dělala, hlavně mám ráda věci, které nejsou na hraní jako třeba mobil, počítač, časopisy, hrníčky no v podstatě mne baví vše daleko více než hračky. Právě přemýšlím nad tím, jakou lumpárnu za chvíli asi provedu.

Už vím co mi víc sluší

Už vím co mi víc sluší
17.12.2016 Je mi čerstvě 10 měsíců a už mám přehled o tom co mi sluší a co ne. Tato čepice není to pravé ořechové - pořád mi to plandá kolem uší, do pusy mi lezou ty třásně - no prostě chci tu druhou čepku a basta.

Tak toto mi přeci sluší více ne?

Tak toto mi přeci sluší více ne?
17.12.2016 No sami musíte uznat, že tato čepka mi sedne víc - je taková medvídkovská. A proto jsem spokojená a nevztekám se. Taky jsem byla v týdnu u doktora a pochválil mne - prý jak hezky rostu - už mám skoro 8 kilo.

Víc než dárky mě zaujali ozdoby

Víc než dárky mě zaujali ozdoby
24.12.2016 Byla jsem celá vykulená, viděla jsem stromeček a plno hejbajících se malých hraček. Ty dárky pod stromečkem nebyly tak zajímavé - musely se rozbalovat a to já ještě neumím, ale počkejte příští rok.

Asi jsem byla hodná

Asi jsem byla hodná
25.12.2016 Prý byl u nás Jéžíšek - já ho neviděla, ale určitě mě má rád, protože mi přinesl hóóóóódně dárečků. Velkýho mědvěda s kterým si ještě nevím rady, panenku, Mikiho, tygra, žabáka a další pěkné dárečky. Už se těším až zase přijde.

Tááákhle už jsem velká

Tááákhle už jsem velká
12.01.2017 Pomalu jsem tady už 11 měsíců a konečně mi to začalo pořádně papat. Každý den sním plný hrníček jídla co mi navaří mamka a ještě k tomu dostávám ovocné dobroty. A tak už jsem táááhle velká

Já už to zvládnu sama

Já už to zvládnu sama
02.02.2017 Tak první botky mi docela sluší co? A jak se mi v nich suprově šlape. Mamka mě chce sice pořád přidržovat, ale já už si to chci zkusit sama, už jsem přeci velká holka - bude mi za chvíli rok !!!

pozor nebo to do Vás napakuju

pozor nebo to do Vás napakuju
07.02.2017 Táta mi smontoval autíčko, které jsem dostala na Vánoce a já jsem ve svým živlu. Jezdíme s mámou a tátou po pokoji a největší radost mám, když to napakuju do Majry.

tak už jsem tady s Vámi rok

tak už jsem tady s Vámi rok
14.02.2017 Mami a tati moc děkuji za pěkný narozeninový dortík, jen škoda že ho nemůžu okoštovat. Už jsem tady s Vámi rok a konečně si Vás začínám úžívat - mamka mi vaří samé zdravé dobroty a taťka se mnou pěkně blbne.

Jsem malá parádnice

Jsem malá parádnice
15.02.2017 Mamka hned jak se jdu s tátou fotit mne celou vyparádí. Dnes mi nasadila pěknou kytičkovou čelenku, kterou si nedávno koupila pro sebe. Ale myslím, že mi moc sluší a mámě už jí asi nevrátím.

ten táta mne zase fotí

ten táta mne zase fotí
05.03.2017 Zoubky mne stále zlobí, už jich mám šest a stále nové rostou. Výhoda je že už umím kousat a můžu tak papat špaldové tyčinky, které mám moc ráda. A když na ně mám chuť říkám ham ham.

Tak to jsou moje první botky

Tak to jsou moje první botky
13.03.2017 Táta včera přišel domu z práce a přinesl mi dáreček. Dostala jsem moje první opravdické botky - krásné růžové. Hrozně ráda chodím a tak je hned ráno nasadím a jdu trénovat ťapání.

Chtěla jsem mít účes jak táta

Chtěla jsem mít účes jak táta
20.03.2017 Jednoho dne jsem si řekla, že chci mít vlasy sestříhané jak má táta. A tak mamka vzala nůžky a parkrát udělala šmik šmik a už jsem celá táta. A že se mi to líbí je jasné na mém úsměvu.

Už si chodím sama na špacír

Už si chodím sama na špacír
22.03.2017 Jen jak jsem dostala nové botky a naučila se v nich s pomocí mámy a táty chodit, tak si to už pěkně vyšlapuji. Hned jak je vidím, tak přemlouvám tátu nebo mámu, aby mi je nasadili a trandím v nich už sama po pokoji.

výlety ty miluji

výlety ty miluji
01.04.2017 Vypadá to, že budu velká cestovatelka po tátovi a mámě. Jen jak mne dají do kočáru tak ani nedutám a koukám na vše kolem sebe. Když mne něco po cestě zaujme, tak hned ukazuji, aby mi rodiče řekli co to je - jsem totiž taky dost zvědavá.

Už mi to šlape i venku

Už mi to šlape i venku
10.04.2017 Doma mám chození už v malíčku a tak jsem se vydala na průzkum zahrady. A to tedy je velká paráda, tady bude co objevovat. Už se těším až budu větší a až bude pořádné teplo. Hned pak vyrazím za dobrodružstvím naší zahrady.

Jsem čím dál tím větší zlobilka

Jsem čím dál tím větší zlobilka
21.04.2017 Občas slyším mámu a tátu říkat jak čím dál tím víc a víc zlobím. Jsem pěkně živoučká a nic mne před žádnou lumpárnou nezastaví.

Překonávám překážky

Překonávám překážky
10.05.2017 Tak konečně je venku pěkné teploučko a rodiče mě pouští na terasu. Dostala jsem taky nové botky, ty staré už mi byly malé. A tak běhám a hledám co bych nového objevila.

Mám parádní kobouček

Mám parádní kobouček
14.05.2017 Hrozně ráda chodím na dlouhé procházky - jelikož je venku až skoro 30 stupňů tak mi nasadili nový klobouček a prý mě to v něm hodně sluší.

Koukám co bych provedla

Koukám co bych provedla
02.06.2017 No už to se mnou není zrovna jednoduchý, začínám pěkně lumpačit a tak táta s mámou jsou rádi, že mě na chvíli strčí do ohrádky.

Mám skvělou kšiltovku

Mám skvělou kšiltovku
20.06.2017 Už jsem velká holka a tak jsem do auta dostala novou sedačku a můžu tak koukat kam to ten táta se mnou jede. A ještě jsem taky dostala frajerskou čepku - kšiltovku a nejraději jí nosím pěkně na bok.

Pusťte mne na zahradu

Pusťte mne na zahradu
24.06.2017 Teď jak je venku pořádný vedro, tak mám pro sebe celou terasu, ale to mi už nestačí a ráda bych se přes dřevěný plůtek dostala na zahradu. Ta je pořádně veliká a já tam ráda běhám

Poslední dobou mám stále hlad

Poslední dobou mám stále hlad
01.07.2017 Stejně jako před rokem mě naši vzali na týdenní výlet do Olomouce. Bydlíme v pěkném podkroví a hned jak jsme přijeli tak jsem chtěla nějaké ham-ham. Okurka od babičky mi chutná.

Jsem nějaká unavená

Jsem nějaká unavená
03.07.2017 Tak to je tedy něco, zatím jsem chodila jen na zahradě a tady si chodím mezi lidmi, jezdí kolem mne tramvaje, auta, kola až jsem se z toho unavila a musela jsem se posadit.

Tak to je něco pro mne

Tak to je něco pro mne
06.07.2017 V Olomouci jsem poprvé ochutnala jak fajnové je to na dětských hřištích. Dá se na nich hodně blbnout a i když jsem na některé prolézačky ještě malá, tak ty ostatní mi zatím stačily

Na pokoji mne to nebaví

Na pokoji mne to nebaví
07.07.2017 Když mne to na pokoji už nebaví, tak si demonstrativně sednu přede dveře a začnu si obouvat boty. To aby táta s mámou pochopili, že už bych ráda šla ven.

Mějte se odcházím

Mějte se odcházím
10.07.2017 Ne že by mě to s rodiči už nebavilo, ale tady v parku jsem si to oblíbila a nebojím se chodit sama a občas se vydám i na delší cestu od kočárku.

Trénuji chodit kakat

Trénuji chodit kakat
01.08.2017 Ale zatím mi to moc nejde, dřív než řeknu kakat, tak už mám plno v pleně a táta s mámou mě posadí už pozdě. Ale trénuji to a snad se to brzy naučím

Jsem uličník

Jsem uličník
05.08.2017 Čím jsem starší tím je to prý se mnou horší. Hned co vstanu tak prchám ven a chci chodit po zahradě. Na terase mám hodně hraček, ale mne zajímá spíše to co máma a táta - třeba mobil.

focení v nových šatičkách

focení v nových šatičkách
06.08.2017 Táta, ale hlavně máma mne dnes chtěli vyfotit v nových pěkných slavnostních šatičkách - moc se mi v nich líbilo a tak jsem pořád dováděla. Máma nakonec radost neměla, protože žádnou fotku nevybrala, ale mně se líbí tato.

Táto já to neřeknu a ne a ne

Táto já to neřeknu a ne a ne
12.08.2017 Mamku jsme poslali na exkurzi do jeskyní a já s tátou jsme vyrazili na menší trek. Jeli jsme pěkně dlouho a já měla hlad a tak jsem si říkala o ham ham. Ale táta když mi dával tyčinku se ptal A jak se říká, já to vím, že je to KUJU, ale stydím se ještě.

Tak a už Vás tady zlobím rok a půl

Tak a už Vás tady zlobím rok a půl
15.08.2017 Včera jsem měla takové poloviční narozeniny, bylo mi rok a půl. Hrozně ráda chodím na výlety a táta s mámou to vědí a skoro každý den se mnou někam jdou. Dnes jsem si pěkně šlapala kolem rybníka a moc se mi to líbilo.

Jsem velká frajerka

Jsem velká frajerka
16.08.2017 To že ráda chodím na výlety už víte, ale kromě toho se také ráda parádím. Do zahrad v Českém Krumlově jsem se oblékla trochu jako kluk, ale tátovi se takhle líbím

Jsem s tátou na výletě

Jsem s tátou na výletě
10.09.2017 Je pěkná podzimní sobota a táta mě vzal na výlet do Stromovky, mámu jsme nechali v Praze chodit po krámech a s tátou jsme vyrazili sami. A tak jsem si mohla vyzkoušet všechny atrakce na místním dětském hřišti - a to mě bavilo

Poprvé jsem byla v ZOO

Poprvé jsem byla v ZOO
21.09.2017 Byl pěkný den, táta měl kupodivu volno a tak jsme vyrazili do ZOO. Já tam ještě nebyla a tak jsem ani nevěděla co mám od toho čekat. Moc se mi líbili koko - těch tam bylo hodně a většinou nebyli větší než já. Ale tygr ten byl hodně veliký - ještě že tam mezi námi bylo to sklo.

Už zkouším vlastní chorošky

Už zkouším vlastní chorošky
29.09.2017 S tátou a mámou chodím moc ráda na výlety. V kočáru už mě to moc nebaví, normálně chodit rovně už taky moc ne a tak zkouším co vše mé nožky dovedou. A u Sázavy jsem si nacvičila tuto roznožku.

Koukejte tady je to jiný

Koukejte tady je to jiný
01.10.2017 Rodiče mě vzali na výlet do Jeleního příkopu na Hradčanech, zprvu se mi tam moc nechtělo, ale nakonec to bylo super a našla jsem i hodně kaštánků. Taky jsem mámě musela ukázat, že tenhle kousek zdi je úplně jiný než ty ostatní a to je přeci divný.

Mé první focení u Sázavy

Mé první focení u Sázavy
14.10.2017 Focení s tátou a mámou mě začalo bavit. Venku bylo opravdu pěkně a tak jsme byli na procházce u Sázavy. Táta mi vždy řekne jdeme se fotit a já jdu si někam sednout či stoupnout, abych se mu na fotce líbila.

Kuk za stromem

Kuk za stromem
16.10.2017 No už se čím dál tím více osměluji, na zahradě když je hezky to mám ráda a kromě trávy pomalu zkouším i dobrodružnější výlety. Jako tady za stromem v křoví u plotu, tam jsem vlezla docela v pohodě, ale nazpátek mi to trochu trvalo.

Mé oblíbené tůtůt

Mé oblíbené tůtůt
30.10.2017 Skoro každý den odpoledne mne vezme táta na procházku. Hrozně ráda chodím a i jezdím s Miní tůtůt. Tak říkám mé první tříkolce. Chodíme spolu na kameny - tam si vždycky jeden vyberu a pak jdeme domu.

21 měsíců zlobení

21 měsíců zlobení
15.11.2017 Tak prý už tátu a mámu zlobím 21 měsíců - zatím nevím co to znamená, ale jsem doma ráda. Teď jsem si opět po nějaké době vlezla do mé miminkovské postýlky a našla jsem tam hodně hraček s kterými si už moc nehraji, ale mám je ráda.

Jsem jak kosmonaut v džungli

Jsem jak kosmonaut v džungli
22.11.2017 Venku už je přes den těsně na nulou a tak chodím ven v nové pěkné kombinézce aby mi nebyla zima. Rodiče mi říkají že vypadám jak kosmonaut, ale mě je to jedno, protože ven chodím tuze ráda.

Moje první fotka

Moje první fotka
24.11.2017 Tak toto jsem vyfotila já sama. Tedy táta držel foťák a já se snažila stisknout spoušť aby to pěkně cvaklo. A najednou se mi to povedlo a toto z toho vylezlo - na první pokus v necelých 2 rocích to jde ne?

U starých dveří

U starých dveří
26.11.2017 Kolem těchto dveří chodím na procházku docela často. Dokonce když jdu s mamkou na vlak tak taky jdeme kolem. Jsou to nenápadné, ale hodně staré vstupní dveře ke starému baráku, který také není moc udržovaný.

koukám na tátu

koukám na tátu
05.12.2017 Čím jsem starší tak mi už tolik nevadí že mě táta fotí, spíše naopak. Jak táta řekne Viki koukej na mne tak já koukám a koukám a občas mi táta udělá i hezkou fotečku. Až budu starší tak se těším jak budu fotky projíždět a budu si říkat to jsem takto vypadala?

Už se připravuji na Vánoce

Už se připravuji na Vánoce
23.12.2017 Tak už se těším na letošní Vánoce moc a moc - táta s mámou mi řekli, že přijede za mnou Jéžíšek a přinese mi dárečky, ale jen v tom případě že se jsem byla hodná. Takže tipuji že budu mít hodně dárečků

Asi jsem byla opravdu hodná

Asi jsem byla opravdu hodná
24.12.2017 Najednou zazvonil zvoneček a já přišla ke stromečku a pod ním bylo hodně dárečků a skoro všechny byly moje - já musela být táák hodná. Nejvíce mě bavilo dárečky nosit a rozbalovat. A to ještě zítra pojedu k babičce a dam určitě na mne taky čekají další dárečky.

A pak jsem si až do noci hrála

A pak jsem si až do noci hrála
24.12.2017 Panečku to bylo práce všechny dárečky prozkoumat a vyzkoušet. Dostala jsem panenku i s kočárkem, která mi pořád usíná a brečí - jsem z ní na nervy. Pak kuchyňku a hrníčky a několik stavebnic - no prostě byla jsem hrozně hodná.

S prababičkou rozbaluju dárky

S prababičkou rozbaluju dárky
25.12.2017 Další Vánoce jsem měla hned druhý den u babičky a prababičky. Dostala jsem zase hodně dárků a s prababičkou jsme si je prohlíželi a obě dvě jsme měli velkou radost.

Mám svého Bikiho

Mám svého Bikiho
09.02.2018 Po dlouhé době si táta našel čas a šel si mě vyfotit. Chtěla jsem se fotit se svým oblíbencem Bikim, ale není moc vidět. Táta totiž zkoušel nový objektiv, který si prý koupil speciálně kvůli mě.

Já a moje štěká

Já a moje štěká
10.02.2018 Mám hodně oblíbených hraček, nejraději si hraji s Mikim a Miní, ale taky s pejskem, kterému říkám štěká. Chodí za mnou na provázku stejně jako Majra, které ovšem stačí abych měla v ruce kus rohlíku a žádný provázek nepotřebuji.

Na dortu jsem měla už 2 svíčky

Na dortu jsem měla už 2 svíčky
14.02.2018 Rodiče mě dnes překvapili, dali mi pěkné šatičky, připravili stůl jinak než obvykle a najednou mi přinesli velký hnědý dort na kterém hořely dvě svíčky a řekli mi že jsem se jim narodila před 2 roky.

Tak to je tedy dárek

Tak to je tedy dárek
14.02.2018 Dostala jsem k narozeninám několik pěkných dárečků, ale tento mámu pěkně rozčílil. Zato já s tátou jsme byli nadšeni, nejraději bych hned vyjela, ale budu si muset počkat až na léto. Táta pak mámě slíbil, že bude na mě dávat pozor abych si něco neudělala.

Napůl zima napůl léto

Napůl zima napůl léto
08.03.2018 Dostala jsem nový kabátek a tak jsem se chtěla pěkně oháknout a hned aby mě táta vyfotil. Na hlavu jsem si nasadila ještě zimní čepku a na nos už letní brýle. Přesně tak to vypadá venku ze zimy hned přijde teplo.

Lázeňský švihák

Lázeňský švihák
08.03.2018 A teď prý vypadám jako lázeňský švihák, čepice mi asi budou slušet - to mám prý po mámě. Ale už se opravdu těším jak bude pořádné teplo a já budu chodit takto naparáděná na procházky.

Poprvé letos u Sázavy

Poprvé letos u Sázavy
31.03.2018 Moc jsem se na výlet k Sázavě těšila, letos to jaro ne a ne přijít. I když bylo pod mrakem a vypadalo to na to, že zmokneme, tak jsme se všichni vydali přes les k Sázavě. A moc se mi to líbilo a hodně míst jsem si pamatovala jak jsme tady chodili minulé léto.

Takto vypadám když vstanu

Takto vypadám když vstanu
02.04.2018 Ten táta mě zase překvapil, jen co jsem vstala z odpolední siesty, tak na mne vytáhl svůj foťák a hned mě blejsknul - no a já jsem ještě celá rozvrkočená, nepřipravená a samozdřejmě překvapená - ten táta.

Měla jsem spálovou angínu

Měla jsem spálovou angínu
19.04.2018 Dnes jsem dobrala poslední dávku meducíny - já jí říkám čaj-čaj - měla jsem totiž spálovou angínu a první 3 dny jsem měla veeeelké horečky. Máma mi to dávala každých 8 hodin a vždy jsem se na to moooc těšila protože to bylo slaďoučké.

Mám nové brýle

Mám nové brýle
25.04.2018 To jednou takhle táta přišel z práce a přinesl mi nové brýle. Já zatím mám jen jedny takové kulaté a ráda je nosím, ale pořád mi padají. Tyto mi sedí lépe a tak už se těším jak s nimi vyjdu na procházku.

Šlapu si to k Sázavě

Šlapu si to k Sázavě
01.05.2018 Na prvního máje jsem si vyšlápla s rodiči opět přes les k Sázavě. Byl svátek a tak jsme potkávali hodně turistů ale i tak to nevadilo abych tátovi nezapózovala.

Táta mě zase chtěl fotit

Táta mě zase chtěl fotit
07.05.2018 Šla jsem s tátou na chvilku ven a bylo mi divný, že si vzal sebou foťák. A hned jak jsme přišli do lesa tak táta na mě - tamhle si sedni a dělej modelku. No nadšená jsem moc nebyla.

To jsou moje valibuchy

To jsou moje valibuchy
12.05.2018 Už jsem připravená na další vycházku a nechci si vzít boty ani ponožky. Nejraději totiž mám valibuchy volné a vzdušné. Ale myslím že to takto neprojde za chvíli přijde mamka a mám po volných valibuchách

Začínám řídit motorku

Začínám řídit motorku
17.05.2018 Moje nová zábava - dostala jsem parádní motorku, nasadila jsem si helmu a vyrazila na první výlet po zahradě. Z kopce se ještě bojím, ale po rovině mi to je parádně.

Ranní hygiena po očkování

Ranní hygiena po očkování
25.05.2018 Tak to si musím pěkně postěžovat. Mamka s taťkou mi řekli že jedeme na výlet a tak celá šťastná vyrazím, jedu a najednou vidím pana doktora jak vychází z auta, To byl pěkný podraz, já řvu přes půlku Senohrab a ani nevím že jsem dostala první injekci.

S tátou jedeme pro hohliky

S tátou jedeme pro hohliky
15.06.2018 Mám hlad a tak jsem přemluvila tátu a jedeme autem do Pyšel pro rohlíky. Jsem ráda a tak si sednu do sedačky a jen tak se usmívám protože vím, že místo jogurtu dnes bude rohlík

Jedů na vlaká

Jedů na vlaká
30.06.2018 Mám novou a úplně skvělou zábavu. Moc se mi líbí jezdit na vlaká a u toho točit. Tato zábava mi byla dlouho zapovězena protože mě rodiče nebrali do nákupáků jelikož jsem nebyla naočkovaná, ale teď si to vynahradím.

Koupila jsem si taktůr

Koupila jsem si taktůr
01.07.2018 Celý týden jsem opět po roce v Olomouci a každý den chodíme do hračkárny. A dnes jsem si vybrala novou motorku, které říkám taktůr - asi mi připadá že se podobá traktoru z jedné pohádky.

Tudy jdeme a basta

Tudy jdeme a basta
15.07.2018 Dnes mám už 2 roky a 5 měsíců - tak cestu kudy jdeme ukazuji já. Táťu s mamikou jak jim říkám budou poslouchat. Dnes totiž se jdeme podívat k hradu Zlenice, kde bude historický den

Příprava na výlet

Příprava na výlet
21.07.2018 Tak a za chvíli zase půjdu na krátký odpolední výlet. Táta bere foťák a tak jsem dnes svolila že mu na chvíli zapozuji.

klouzání mám moc ráda

klouzání mám moc ráda
22.07.2018 Na výlet jsem s rodiči jela na Konopiště a v Růžové zahradě se mi nejvíc líbila skluzavka, kterou jsem hned obsadila a dlouho jsem nechtěla odtud odejít

osedlala jsem si lva

osedlala jsem si lva
22.07.2018 Když jsme šli zámeckou zahradou narazili jsme na staré schody které byly ohraničeny sochami připomínajícími lvy a tak se mi líbili, že jsem je musela osedlat

U rybníka v Jeseníkách

U rybníka v Jeseníkách
08.08.2018 Celá má rodinka si zajela na dovolenou do Jeseníků. V Praze bylo hrozný vedro a tak jsme vyjeli do hor, tady bylo taky horko, ale nebylo to až tak strašný - a u vody bylo nejlépe

Táťu nechceš rohlika?

Táťu nechceš rohlika?
09.08.2018 Ráno jsme si sedli na terasu a byla nám podávána dobrá snídaně. Já už jsem se najedla dost a tak jsem táťovi nabízela můj rohlík, ale táťu nechtěl

Jsem po koupeli

Jsem po koupeli
10.08.2018 Po procházce jsem se napapala a nějak jsem byla unavená. Tak mě mamika a taťu rychle vykoupali a já zalehla do peřin. Dnes se mi asi bude pěkně spát a zdát se mi určitě bude o žabce

Táto dej tu můru pryč

Táto dej tu můru pryč
20.08.2018 Nemám ráda můry a jiné podobné létající nestvůry. Nejhorší je když mi sedna na ruku - to jsem úplně hysterická a křičím můra pryč. A tak když jí vidím u lampy už dopředu volám tátu aby můru vyhodil od našeho baráku co nejdál

Po ránu s dudanem

Po ránu s dudanem
25.08.2018 Dudlíka jsem nikdy neměla, nějak mě tato dětská potřeba úplně minula. Ale jednou ráno jsem se vzbudím a našla jsem dudana u postele na talířku. Tak jsem hned běžela tátovi ukázat jak mi to po ránu s dudanem sluší.

Našla jsem houbu

Našla jsem houbu
10.09.2018 Táta říkal hledej houbičky a tak jsem hledala až jsem jednu našla. Musela jsem si jí hned pořádně prohlídnout, abych viděla, jak vypadá správná jedlá houba.

To mám parádního moncla

To mám parádního moncla
13.09.2018 Byla jsem s rodiči a babi nakoupit v Praze ve velkým obchoďáku. Chvilku mě hlídala babi a já jsem toho chtěla využít a tak jsem začala zlobit až tak, že jsem narazila do poličky, která byla naštěstí o něco nižší než mé oko.

Koukám kde bych se schovala

Koukám kde bych se schovala
16.09.2018 Jsem pěkná neposeda, byli jsme se s tátou a mámou podívat na hasičské traktury. A mám novou zábavu vždy se někde po cestě schovám a pak na mamiku či táťu vybafnu - to je sranda

Toto mě vážně baví

Toto mě vážně baví
07.10.2018 Na hřiště u školy chodím hrozně ráda, jsou tady houpačky, prolézačky a taky pěkná skuzavka na které už jezdím úplně sama.

Je tam i parádní pískoviště

Je tam i parádní pískoviště
07.10.2018 Dneska jsem na pískovišti našla úplný poklad, jednoho pořádnýho trakůra a velkýho náklaďáka a tak jsem byla ve svým živlu. Táťu mne nemohl z pískoviště vůbec dostat pryč, ale nakonec se mu to povedlo.

Mamiko ještě chci jít na slony

Mamiko ještě chci jít na slony
09.10.2018 Parádní výlet s rodiči do ZOO, koukala jsem na všechny zvířátka s otevřenou pusou. Hlavně jsem chtěla vidět slony a žirafy a nakonec jsem je i viděla. Moc se mi líbil i krokodýl Majkl

S míčem mi to jde

S míčem mi to jde
12.10.2018 Panenky mě zatím moc neberou, mnohem raději si jdu zakopat s míčkem. Chodím s táťou ke škole na hřiště a bereme si sebou i malý míček, ale tento opravdový, který na hřišti někdo zapomněl mě bavil mnohem více.

s velkou radostí opět v ZOO

s velkou radostí opět v ZOO
14.10.2018 Tak dlouho jsem doma říkala že chci jet na slona až jsme po pár dnech opět v ZOO. Je tady hodně krásných zvířátek a dnes se mi asi nejvíc líbil opičák Gorila.

Culíčky pro táťu

Culíčky pro táťu
10.11.2018 Táťu mi pořád říká jak se mu líbí když mám culíčky. Já je ovšem nerada nosím, ale dnes jsem se nechala přemluvit, protože táťu říkal že mu budu dělat modelku - tak jsem šla vyfotit.

První zimní sněhulák

První zimní sněhulák
01.12.2018 Ráno jsem se probudila a hned mamika na mě volá - Viki pojď se rychle podívat ven z okna jak je tam bílo. A já hned volám na táťu - jdeme stavět huhuláka a to je náš společný výsledek

Vánoční ozdoby už visí

Vánoční ozdoby už visí
07.12.2018 Musela jsem tátovi jít pomáhat. Koupil pěkné barevné svítící kouličky, které jsme společně dali do okna. Táto koupil dva podobné řetězy tak jedny jsem měla já a jedny jsme dali Majře

pšššt musím být hodná

pšššt musím být hodná
22.12.2018 Tak to já musím být hodně hodná aby mi ten Jéžišek přinesl nějaké dárečky, stromeček už je ozdobený, krásně osvětlený tak teď už jen hóóódně dárečků

A je jich tam opravdu hodně

A je jich tam opravdu hodně
24.12.2018 Já musela být hodná, tolik dárečků jsem od toho Jéžíška dostala, že se ani skoro nevešly pod stromeček a musela jsem je všude možně hledat. Moc mě pak bavilo ty dárky otevírat - jůůů já byla tak hodná

Z dárečků jsem měla radost

Z dárečků jsem měla radost
24.12.2018 Hned jsem skoro všechny dárečky vyzkoušela. Dostala jsem hodně knížek pak i něco na sebe - třeba svetr se svítícím sobem. Ale moc mě bavil xylofon, který jsem celý večer zkoušela jak pěkně hraje.

Jsem smutně nemocná

Jsem smutně nemocná
03.02.2019 Celá naše rodinka onemocněla a to i Majře kapalo z nosu. Měla jsem teploty, kašlala jsem tak že jednu noc jsem skoro nespala a pořád jsem byla odsávaná. Trvalo to skoro celý týden ale už to pomalu odchází.

Tak a už mi jsou tři roky

Tak a už mi jsou tři roky
14.02.2019 Nejvíc jsem se těšila na ten dort, mamika a taťu mi slíbili, že dostanu růžovej dort a tři svíčky a že budu je muset sfouknout. Skoro celý týden jsem o tom mluvila a těšila se

Tak a už vím že to pálí

Tak a už vím že to pálí
14.02.2019 Ta trojka na dortu se mi moc líbila a tak jsem si jí vzala z dortu a musela mi jí mamika znova zapálit. Ale nešlo mi to rychle sfouknout a trochu vosku mi steklo na ruku - to bylo křiku - moc mě to pálilo, ale hned to pak přešlo.

Tátovi zapózuji

Tátovi zapózuji
20.02.2019 Najednou z ničeho nic přejde táťu s foťákem v ruce a že si bude fotit. A zrovna i já jsem měla náladu na menší focení a tak jsem mu chvilku zapózovala na sedačce u okna

Byla jsem přistižena

Byla jsem přistižena
25.02.2019 Dostala jsem na hraní svůj první tablet. Nejdříve jsem na něj klikala kam se mi zachtělo, ale postupem času jsem přišla na to které ikony spouští tu správnou hru s pejskem nebo miminkem - líbí se mi to.

Mám bebíčko

Mám bebíčko
10.03.2019 A jsem zase nemocná - bolí mě v krku a moc kašlu. A taky mám velkou rýmičku, ale už umím pěkně smrkat, takže už nejsem tak často odsávaná luxem což není zrovna příjemné. Ale bolí to takže jsem si to musela hned zalepit.

Začala jsem fotit

Začala jsem fotit
17.03.2019 Dostala jsem starý foťák a tak hned zkouším fotit jako táťu. Třeba jednou ze mne bude velká fotografka - kdo ví.

Konečně jsem mohla ven

Konečně jsem mohla ven
17.03.2019 Už jsem se nemohla dočkat, byla jsem dlouho nemocná a venku byla pořád zima a tak mě rodiče ven nepouštěli. Ale dnes bylo konečně teplo já se oblíkla a hurá ven do přírody.

Poprvé na kole

Poprvé na kole
21.03.2019 K Vánocům mi Jéžíšek přivezl kolo a jelikož bylo dnes venku krásně teplo, tak jsem nasadila přilbu a vyrazila na svou první jízdu. Zatím se s rovnováhou jen seznamuji, ale ono to půjde.

Nerušit koukáme na Mini

Nerušit koukáme na Mini
28.03.2019 Každý den dopoledne dávají v televizi Mikiho klubík a to musíme společně s bandou pejsků sledovat. Občas i koukám na jiné pohádky, ale Mikiho klubík je prostě nej.

Focení mne baví

Focení mne baví
31.03.2019 Když mám dobrou náladu chci aby mne táťu fotil. Hned jak mne vyfotí koukám na fotku jak dopadla a když se mi to nelíbí hned řeknu eště eště

schody ty mám ráda

schody ty mám ráda
04.04.2019 Úplně nejraději bych byla, kdyby mě táťu s mamikou vzali na výlet do schodů. Chodila by pořád nahoru a dolu a byla bych spokojená jen mamika by asi ze mě dostala infarkt

Tak takto voní jaro?

Tak takto voní jaro?
08.04.2019 Konečně je venku teplo a tak jsme začali chodit na výlety. Všude to kvete a vůni kytiček mám moc ráda a tak každou chvíli jsem na čuchačce u nějaké barevné kytičky.

Zase se fotíme

Zase se fotíme
10.04.2019 Táťu po delší době vytáhl velký foťák a hned jsem se připravila na focení. Ráda se fotím a hned po focení chci aby mi to táťu ve foťáku ukázal

Bazén to je moje

Bazén to je moje
19.04.2019 Do bazénu jsem se hodně těšila, jeli jsme na výlet a v hotelu kde jsme spali byl bazén. A já tam byla skoro pořád a moc mě bavilo skákat a plavat.

Chce se mi kakat

Chce se mi kakat
19.04.2019 Cesta autem mě baví, ale ne až tak dlouho. V autě jsem seděla od rána a domu jsme přijeli až večer. A tak když jsem musela tak jsem řekla kakat kakat a táťu zastavil a šla jsem na nuníka. Vybrala jsem si i místo kam si půjdu sednout, ale hrozně tam foukalo

To jsem já Viktorka

To jsem já Viktorka
20.04.2019 Táťu si nedá pokoj a pořád mne fotí - takto vypadám když se pořádně neučešu.Z cesty jsem byla pořádně unavená a tak jsem dlouho spala a česat se mi moc nechtělo

Na terase

Na terase
21.04.2019 Parádní teplý den a já už se houpu na terase v houpačce, sice je mi už docela malá, ale to nevadí. Než mi táťu s mamikou koupí velkou houpačku tak jsem takto spokojená

jsem to ale kočka

jsem to ale kočka
11.05.2019 Dnes jsem mamice vytáhla tašku v které měla samé brýle, no a tak jsem začala všechny zkoušet. Nejvíce se mi líbili tyto brýle, které mi pěkně seděli a tak jsem hned s nimi tátovi zapozovala

Jedu nakupovat

Jedu nakupovat
16.05.2019 Oblíbila jsem si nákupy a hned jak přijdu do obchodu tak vezmu vozíček a jdu vybírat co si koupím. Já bych nakoupila všechno ale rodiče mi to nedovolí

Skákačka to je paráda

Skákačka to je paráda
19.05.2019 Na zahradě mi vyrostla nová skvělá hračka - říkám jí skákačka a chodím si tam zaskákat vždy když je venku pěkně.

Jsem velká tátova pomocnice

Jsem velká tátova pomocnice
04.06.2019 Jen co se konečně udělalo pořádně teplo tak taťu mi slíbil, že dodělá houpačku. No a já jsem mu hned vyrazila pomáhat, nejvíc se mi zalíbil velký klíč s kterým se točilo a ono to pěkně řachtalo.

parádní brýle

parádní brýle
12.06.2019 Mamika mi koupila nové sluneční brýle s kytičkama. Jsou parádní takové už dospělácké a táťu říká že v nich vypadám jako už velká holka - no nevím, ale líbí se mi moc

Uff uff to jsou ale vedra

Uff uff to jsou ale vedra
26.06.2019 Takové teplo jsem ještě nezažila, ještě že máme terasu kde jsme pěkně ve stínu, protože na sluníčku jsem mohla být jen chvilku abych se nespálila.

Moje oblíbené pískoviště

Moje oblíbené pískoviště
30.06.2019 Pokaždé když jdeme k Sázavě tak nesmíme zapomenout si jít zahrát na místní veřejné pískoviště. Mají tam hodně různých hraček a tak mě to tam baví

Dnes to pěkně fotká

Dnes to pěkně fotká
05.07.2019 Venku je takové teplo že jsme museli zapnout větrák a mě se líbí nechat se ovívat pěkným studeným vzdouškem.

Konečně zase v bazénu

 Konečně zase v bazénu
11.07.2019 Tak sem jsem se móóóc těšila - krásný bazén v Sobotíně bude na dva dny můj. Koupila jsem si na to dokonce kruh a pak i tlustý plavky abych se neutopila. To bude paráda

Z vody se mi vůbec nechce

Z vody se mi vůbec nechce
11.07.2019 Ve vodě je to skvělý, blbnu už i sama plavu - samo že s kruhem a tlustými plavkami, ale brzo se naučím plavat i bez toho - už se na to moc těším.

V zámeckém parku

V zámeckém parku
12.07.2019 Tak trochu jsem tomu tátovi zapózovala když tak naléhal. Mám nové tenisky s fajfkou a tak sem je musela ukázat, ale mám je ráda, protože se v nich moc pěkně chodí a běhá.

Pózovačka u stromu

Pózovačka u stromu
15.07.2019 A mám další fotku, tentokrát jsem se chtěla vyfotit u pěkného stromu, který měl větvičky až na zem a mě se to moc líbilo.

To jsem se vyblbla

To jsem se vyblbla
17.07.2019 Tady se mi to moc líbilo, bylo tady hodně zvířátek, na každém rohu nějaká skákačka a prolézačka. I na obyčejných sítích jsem se pěkně vyblbla

Tak to je pořádný trakůr

Tak to je pořádný trakůr
17.07.2019 Už jsme byli na odchodu, když mě zaujal tento pěkný trakůr i s valníkem - tak dlouho jsem si ho prohlížela a studovala až přišla jiná holčička a odvezla si ho - to bylo hned křiku a brekotu. Když já než se kolikrát rozhoupu.

Hlad byl na prvním místě

Hlad byl na prvním místě
20.07.2019 Byla jsem se s táťou a mamikou podívat na hradě u Sázavy na nějaké místní oslavy - všichni tam chodili v takovém starém divném oblečení a na jídlo tam vařili nějaké zvláštní placky - já si raději otevřela oblíbeného Lipánka

Táťu a že tě dohoním?

Táťu a že tě dohoním?
21.07.2019 Ráda si s táťou zaběhám a vždycky ho doběhnu - to mě moc baví když ho doženu a předeženu - ten je tak pomalý.

Tady jsem se vyřádila

Tady jsem se vyřádila
27.07.2019 Konečně jsem se dočkala a odjeli jsme s karavanem a první výlet. Hned jak jsme zaparkovali jsem vzala kolobrndu a šla prozkoumat okolí - a našla jsem skvělé dětské hřiště - hned to jdu prozkoumat

Skákačka byla jenom moje

Skákačka byla jenom moje
28.07.2019 První výlet Citronem jsem si užila protože celé velké hřiště bylo jen moje. A nejvíc jsem se vyřádila na velké skákačce, skákala jsem sama, s táťou i s mamikou - bylo to tady supel a někdy se sem ještě určitě vrátím.

Jsem ráda že jsem se vrátila

Jsem ráda že jsem se vrátila
31.07.2019 Po několika dnech kempujeme zase na stejným místě u hradu Bezděz. Škoda že táťu nevzal sebou sirky a nekoupil buřty hned by jsme si šli opékat.

A opět na prolézačkách

A opět na prolézačkách
31.07.2019 Ještě navečer po příjezdu jsme se šli podívat na místní zvířátka a taky pořádně prolézt všechny zdejší atrakce a prolézačky. Je už pozdě a tak je tady málo dětí, vlastně jsem tady skoro sama

Je čas na obědovou pauzu

Je čas na obědovou pauzu
01.08.2019 Menší pauzička na něco k snědku je důležitá a tak hned vytahuji čerstvý chleba a pouštím se do něj, že skoro na mamiku s táťou nic nezbude - na čerstvém vzduchu mi nějak více chutná.

Jsem trochu unavená

Jsem trochu unavená
01.08.2019 Ten výlet na Bezděz mne nějak unavil, ušli jsme přes 15 km, tedy mamika s táťou, protože já se spíše vezla v mém trakůru. Byl to ale pěkný výlet už se těším na další

Stará houpačka

Stará houpačka
02.08.2019 Přijeli jsme na další kempovací místo s naším Citroňákem a hned jak jsme zaparkovali, tak jsem vyskočila z auta a přímo přede mnou byla pěkná dřevěná houpačka - hurááá jí hned vyzkoušet

Tak tady dnes budeme spát

Tak tady dnes budeme spát
07.08.2019 Zase jsme vyrazili na výlet naším Citroňákem. Hned jak jsme po dlouhé cestě dorazili na místo našeho spinkání, šla jsem hned obhlídnout jak to vypadá kolem

Vypila jsem to až do dna

Vypila jsem to až do dna
08.08.2019 Tak to jsem viděla poprvé a hned se mi to zalíbilo, že jsem si hned koupila vlastní karlovarský hrníček a pila jsem vodu jako ostatní. Nakonec jsem ještě přemluvila Táťu s Mamikou a vybrala jsem si ještě jeden hrníček s Mišákem.

Odpočinek v citroňáku

Odpočinek v citroňáku
10.08.2019 Celý den jsem na nohou a tak chvilka odpočinku neuškodí. Ty výjezdy s citroňákem jsou docela náročné, každý den nějaké výlety, ještě že máme pohodlnou postel a pěknou televizi - hned se mi fajn odpočívá.

Skákání to mne baví

Skákání to mne baví
15.08.2019 Přemluvila jsem táťu a mamiku a sedli jsme do citroňáka a vyrazili na skákačky. Jsou to ty skákačky u hradu Bezděz a když jsem tady skákala byla za mnou vidět rozhledna na kterou mne mamika nepustila.

Koukám na letadla

Koukám na letadla
22.08.2019 S táťou rádi koukáme na letadla, když je hezky a modrá obloha tak dělají za sebou pěkné bílé čáry. Nejraději pozoruji se skákačky kde se mi dobře leží.

A jsem zase ve vodě

A jsem zase ve vodě
24.08.2019 Táťu a mamika mi slíbili, že cestou na Slovensko se půjdeme podívat do 3 bazénů. Tak a dnes jsme už v druhém bazénu a ten je pořádnej i s velkou skluzavkou. Společně s tátou jsme tam zahučeli až jsem si lokla a bulela

Taková menší lavička

Taková menší lavička
24.08.2019 Po koupání v parádním bazénu jsme narazili v parku na zvláštní lavičku jako by byla pro nějakého obra. Nedalo mi to a hned jsem se tam nechala vysadit - to byl ale výhled

A jsem na horách

A jsem na horách
25.08.2019 Je tady hezky, jsou tady kolem samé vysoké hory, hodně potůčků a jedno velké jezero u kterého se právě fotím. Jen škoda že nemůžu chodit více po kamenech, jak na ně vlezu hned mi mamika nadává.

Tady teď budu bydlet

Tady teď budu bydlet
26.08.2019 Krásné hřiště jsem si našla u Skalnatého plesa kam jsme jeli lanovkou na výlet. Ta chaloupka musí být má, nechtěla jsem odejít, až další holčička mne odtud dostala pryč.

Vláčkem do Smokovce

Vláčkem do Smokovce
26.08.2019 Dnes žádné auto, ale pěkně budeme jezdit jen vláčkem a to se mi líbí. Jedeme na výlet do Starého Smokovce a zase lanovkou na Hrebienok, tam je prý hodně medvědů tak už se moc těším

Jsem připravená na cestu

Jsem připravená na cestu
27.08.2019 Dnes máme před sebou dlouhou cestu z Tater až do Čech. A ještě než jsme vyjeli tak jsem táťovi udělala radost a nechala si na chvilku udělat od mamiky culíčky.

Další prolézačky

Další prolézačky
28.08.2019 Na cestování se mi líbí že skoro všude mají skluzavky, prolézačky a někdy i skákačky. A to já mám tak ráda, že první co musíme udělat je jít je otestovat.

Pusa za krásný výlet

Pusa za krásný výlet
28.08.2019 Posílám pusu táťubíkovi i mamice za bezva týdenní výlet naším citroňáčkem. Viděla jsem toho mnoho nového, snad i něco dalšího se naučila a prý jsem byla hodná protože jsem vydržela i celodenní přejezdy. A už se těším na další výlet.

Bylo tam moc hezky

Bylo tam moc hezky
11.09.2019 Tááák a už nemůžu a musím se na chvilku natáhnout. Byla jsem s rodiči v ZOO a bolí mě nožky, ale moc se mi zvířátka líbila, nejraději se chodím dívat na žirafy a slony.

A jedu na výlet

A jedu na výlet
17.09.2019 Už se těším - jedeme zase naším citroňákem na výlet a tentokrát daleko až k moři. Snad tak dlouho vydržím sedět v sedačce. Mamka s tatubíkem říkají, že jsem šikovná a když budu hodná koupí mí dárek Rockyho z Tlapkový patroly

Prolézačky u moře

Prolézačky u moře
18.09.2019 Tak jsem dorazila k moři, to mě ovšem vůbec nebere, protože já mám teď na starosti krásné prolézačky, jsou tady na pláži a je jich tady několik, takže všechny vyzkouším a pak pojedeme dál.

První koupačka na Korsice

První koupačka na Korsice
19.09.2019 Těšila jsem se na moře, ale první vodu kterou jsem zde zkusila byl bazén v jednom z kempů. Moře je tady na severu Korsiky už studené a tak jsem ráda skočila do bazénu.

Ty vlny chtějí abych byla mokrá

Ty vlny chtějí abych byla mokrá
20.09.2019 A jsem u moře, tady se mi to líbí, jen ty vlny pořád na mě doráží a chtějí abych byla mokrá - musím jim utéct. Daří se mi to dokonale, hned jak přijde vlna vezmu do zaječích

zápas slunce u moře

zápas slunce u moře
20.09.2019 Nakonec jsem se s vlnami skamarádila tak, že se mi od moře vůbec jít nechtělo. Navíc jsem byla tak mokrá, že mi nakonec musel taťu půjčit své tričko. Za to, že mi půjčil tričko jsem mu zapózovala na kamenech u moře.

Tady se mi líbí

Tady se mi líbí
21.09.2019 Tak a i dnes jsem se u moře pěkně vyblbla, to moře mě začalo opravdu bavit. Sbírám tady barevný kamínky a občas najdu i nějakou tu mušli. Už aby se dalo koupat.

Dlouhé přesuny a můj tablet

Dlouhé přesuny a můj tablet
21.09.2019 Dnešek byl zase na cestě, takže sezení hlavně v sedačce a jen občas zastavení na proběhnutí a na jídlo. Pokud jedeme tak koukám na pohádky na mém tabletu, nejraději mám Tlapkovou patrolu.

A pluju zase velikou lodí

A pluju zase velikou lodí
26.09.2019 Na lodi se mi líbí, máme tady svůj vlastní malý pokojíček s velkým kulatým oknem na které se dá vlézt.

Kus cesty odřídím já

Kus cesty odřídím já
27.09.2019 Myslím že to zvládnu - jedeme z daleké Itálie domů za Majrou a když táťubík nebude už moct řídit tak to za něj vezmu já.

Podzimní barvičky jsou tady

Podzimní barvičky jsou tady
10.10.2019 Začalo babí léto, venku pěkně svítilo sluníčko a tak jsem šla s mamkou a taťubíkem směr Sázava. Podívám se jak ty lístečky se pěkně zabarvují.

A zase není po mém

A zase není po mém
10.10.2019 Táťu si s mamkou koupili klobásu a já dostala jen bio křupky - to je ale nespravedlnost. Jsme u Sázavy je teplo a plno lidí. Místo jsme u stolu ale našli a já si ty křupky nakonec taky sním.

Hurá jsme zase na skákačkách

Hurá jsme zase na skákačkách
15.10.2019 Včera jsem byla hodná, šlapala jsem celý výlet k říčce Kamenice sama a to i nahoru po schodech. A tak mi bylo slíbeno, že až pojedeme domu zastavíme se na skákačkách u Bezdězu - a jsem tady.

A další fotka

A další fotka
22.10.2019 Tak a táťu zase vyndal foťák z tašky něco na něm šteloval a najednou mne zase fotí. Ještě že mi to nevadí a naopak se pak ráda podívám na fotku ve foťáku jak vypadám

Hurá další výlet

Hurá další výlet
26.10.2019 Tak a jsme konečně na dalším výletu - vyjeli jsme si citroňákem do jižních Čech. Hned jak jsme dorazili do Českého Krumlova tak jsem osedlala svůj trakůr

S Majrou v zámecké zahradě

S Majrou v zámecké zahradě
27.10.2019 Krásně jsem se vyspala v citroňáku a to i s Majrou. A hned ráno jsme se šli vyvenčit na krásné místo do zámeckých zahrad. Jsem už velká holka a tak jsem venčila sama, ale ještě mě moc neposlouchá.

A už jsme doma

A už jsme doma
28.10.2019 Výlet se moc povedl, nachodila jsem se dost a dost a když jsem nemohla tak jsem seděla táťubíkovi za krkem. A doma je taky fajn je tady teplo a mám zde hodně pěkných hraček.

Nemůžu se dočkat

Nemůžu se dočkat
11.12.2019 Jak se Vánoce blíží a přípravy běží naplno tak zjišťuji že se ho nemůžu dočkat. Pořád se ptám kdy už ten Ježíšek přijde a kolik mi přinese dárků. Dokonce jsem rodičům nadiktovala jaké dárky bych si přála.

U štedrovečerního stolu

U štedrovečerního stolu
24.12.2019 Tak a už se to blíží, nemůžu se ani dočkat, ještě si dám nějakou dobrou večeři a pak už jen počkám na to zazvonění od Ježíška. Sama jsem zvědavá kolik dárečků pod stromeček dostanu.

Já musela být ale hodná

Já musela být ale hodná
24.12.2019 Tak to je něco - tolik dárečků jsem dostala, ten Ježíšek byl tak hodný ani nevím který si mám dříve rozbalit.

prapradědova stolička a já

prapradědova stolička a já
25.12.2019 Hned druhý den po té velké nadílce co jsem měla doma od Ježíška pod stromečkem jsme všichni jeli k babi s kočičkou na návštěvu. Taky tam prý pro mě něco Ježíšek nechal a tak jsem čekala u stoličky pro pradědečkovi

jsem nafiňtěná

jsem nafiňtěná
14.02.2020 Dnes mám velký den - mám totiž narozeniny a bude mi jedna-dva-tři-čtyři roky, už jsem velká holka. Vzala jsem si parádní šaty a motýlka do vlasů a čekám na foukání čtyř svíček. Táťubík a mamikou mi slíbili dort totiž

Foukám co to jen jde

Foukám co to jen jde
14.02.2020 S takovou vervou jsem se pustila do foukání svíček na svém narozeninovém dortu - měla jsem tam už čtyři svíčky a byla to docela fuška je všechny sfouknout.

Mám helmu tak můžu jezdit

Mám helmu tak můžu jezdit
15.02.2020 K narozeninám jsem dostala kolo, opravdický kolo se šlapkami a s kolečky navíc abych nespadla. Už se těším až budu moc jezdit venku a tak zatím trénuji doma a jelikož se nesmí jezdit bez helmy tak jsem si nasadila košíkovou helmu.

Jedu provětrat Citroňáka

Jedu provětrat Citroňáka
25.02.2020 Už jsem se nemohla dočkat a jelikož máme malé auto u doktora tak jedeme provětrat Citrońáka na nákup. Už se těším až pojedeme k moři

Už aby bylo pořádně teplo

Už aby bylo pořádně teplo
27.02.2020 Aby jsme mohli vyrazit někam na výlet, nejraději bych zase jela do bazénu, ale i někam k moři bych si zajela. Uvidíme jak to táťubík a mamika naplánují

Parádní dáreček

Parádní dáreček
03.03.2020 Pomalu se mi blíží svátek a mamika to nevydržela a pár dní dopředu mi dala dáreček. Krásné sluchátka, která i když jsou mi ještě velká tak je ráda nosím a poslouchám Cool cat

Tak tady se mi opravdu líbilo

Tak tady se mi opravdu líbilo
23.05.2020 Byli jsme v pralese - no opravdu to tam tak vypadalo. Ještě že tam byly ty chodníčky jinak by jsme spadli do bažiny

Tak kde se couráte?

Tak kde se couráte?
23.05.2020 Mám v nohách přes 5 kilometrů pralesem, ale stále jsem čiloučká a pořád musím na rodiče čekat a popohánět je.

V restauraci a s culíčkem

V restauraci a s culíčkem
01.06.2020 Dost dlouho jsme se bránila, ale culík jsem opravdu neměla ráda, ale jak už mám dlouhé vlásky a ty mi vadí při jídle tak si culíka nechám občas už dát.

Dovnitř mě nepustí

Dovnitř mě nepustí
02.06.2020 Šli jsme se projít na Pražský hrad a já velká šmejdilka si našla krásné staré dveře, ale i když jsem bouchala tak nikdo neotvíral - tak jsem smutná

Mám pěkný výhled

Mám pěkný výhled
02.06.2020 Z kašny která stojí uprostřed nádvoří Pražského hradu je pěkný výhled, tak koukám a pozoruji.

jsem hrdinka

jsem hrdinka
07.06.2020 Ano ten kdo sedí na zubařském křesle jsem opravdu já a představte si vůbec se nebojím. Paní zubařka byla moc hodná a na zoubky mi dala sladkou meducínu.

Co to je ?

Co to je ?
26.06.2020

Koukej na mne

Koukej na mne
18.11.2020

Pořádně tě zkouluji

Pořádně tě zkouluji
03.12.2020 První letošní sníh si parádně užívám

Na Karlově Mostě

Na Karlově Mostě
25.03.2021 Byli jsme se podívat do centra města a tak mám hned pár nových fotek

V pražském bytě

V pražském bytě
27.03.2021 V našem pražském bytě mám v pokojíku svou novou růžovou postýlku - už se docela těším až v ní budu spát, pokud se tedy nebudu bát usnout v ní sama

Na procházce u Sázavy

Na procházce u Sázavy
10.04.2021 Počasí je opravdu jako na houpačce a tak jsem si s mamikou a táťubíkem vyrazila na výlet k Sázavě. Vzali jsme si sebou jídlo a na břehu Sázavy před Baštírnou jsme si udělali piknik

Sněhulák v dubnu

Sněhulák v dubnu
12.04.2021 Ač je to divné tak je to tak, probudila jsem se do bílého dne. Je skoro polovina dubna, kytičky už pěkně rostly a do toho nadílka sněhu. Hned jsem to využila na stavění malého sněhuláka

Po vycházce jsem unavená

Po vycházce jsem unavená
16.04.2021 Celý den jsem chodila po Praze až jsem se z toho úplně unavila a tak čekám na taťubíka až mi něco koupí k pití v prodejně a já se pořádně napiju

Schovávám se

Schovávám se
19.04.2021 Schválně jestli mne za tím stromem někdo najde. No a našel a opět to byl taťubík a jeho foťák a tak mám další fotku do sbírky

Další moje fotečka

Další moje fotečka
23.04.2021 Až budu velká tak se na tyto fotky určitě budu dívat s úsměvem. Tady vypadám smutně, ale byla jsem moc veselá, ale prostě taková úprava se taťubíkovi líbila

Na procházce u Hlásky

Na procházce u Hlásky
26.04.2021 Tak doma mě to opravdu nebaví, venku je teplo a tak jsem s taťubíkem začala chodit na odpolední procházky do lesa. Dnes jsme došli až na Hlásku a posílám jedno foto.

A opět někde v lese

A opět někde v lese
28.04.2021 Zase jsme s taťubíkem vyrazili někam do lesa. Skoro každý den si dáme tak 5 až 7 km a jelikož po cestě dost vyvádím, tak domu přijdu už pěkně unavená.

Byla jsem trénovat na kole

Byla jsem trénovat na kole
03.05.2021 Už jsem dost velká na to, abych se naučila jezdit na kole a tak jsme s táťubíkem vzali karavan a vyrazili si do areálu Vrchbělá na trénování jízdy na kole - chtěla jsem to zkusit bez koleček, ale nějak to nedopadlo

U nás na zahradě

U nás na zahradě
22.05.2021 Dnes se udělalo opravdu hezky a tak jsem chtěla jít na zahradu aby si šel se mnou tatubík zaskákat na trampolíně. Šel, ale nějak mu to trvalo a tak se ohlížím kde se zase zasekl

Co jsem to tam našla?

Co jsem to tam našla?
28.05.2021 No přemluvila jsem doma taťubíka že půjdeme na krátký trek. Vzala jsem si baťůžek s jídlem a pitím a vyrazili jsme. Šli jsme zadem přes Vávrův palouk a v lese jsme našli toto pěkné místo které jsem si chtěla vyfotit.

Mé první seznámení s tenisem

Mé první seznámení s tenisem
13.06.2021 No tak na toto jsem se dlouho těšila. Doma mi řekli, že pojedeme do Prahy vyzkoušet si zahrát tenis a já pořád o tom mluvila až to najednou bylo tady. Půjčili nám rakety a měli jsme zkoušet se trefovat - tak toto je můj první forhend

Budu se učit hrát tenis

Budu se učit hrát tenis
13.06.2021 Tak a teď zase vidíte můj první bekhend - dokonce se ho snažím hrát jednoruč. Na kurtech se mi moc líbilo, a už se těším jak tam po prázdninách budu chodit pravidelně každý týden aspoň 2x.

Mám taneční vystoupení

Mám taneční vystoupení
28.06.2021 Co jsme se všechno na našem tanečním kroužku naučili jsme před školkou ukázali rodičům - měli jsme závěrečné společné vystoupení a bylo to sranda

Závěrečná část představení

Závěrečná část představení
28.06.2021 Na konci našeho školkového vystoupení to byla velká improvizace, ale podle úsměvů všech rodičů to byla velká legrace a všem se moc líbilo.

Moje první vysvědčení

Moje první vysvědčení
30.06.2021 Poslední den ve školce se rozdávalo vysvědčení, myslím že se nemám za co stydět, ve školce v Mrači se mi moc líbilo, ale na podzim se stěhujeme do Prahy a už jako předškolačka budu chodit do jiné školky.

Na výletě v ZOO

Na výletě v ZOO
20.07.2021 Moc jsem si přála jít do ZOO, tak když byl hezký den tak jsme vzali auto a vyrazili si na výlet. Pěkné dopoledne jsme si užili, i když pak začalo pršet.

Taky zkouším něco vyfotit

Taky zkouším něco vyfotit
20.07.2021 No když taťubík může fotit tak to musím zkusit i já, vzala jsem si na výlet svůj foťák co jsem dostala od ježíška no a pokouším se taky něco hezkého blejsknout

Konečně jsem se dočkala

Konečně jsem se dočkala
21.07.2021 Tak dlouho jsem si přála jet do bazénů až jsem se dočkala, vyrazili jsme těsně za hranice do městečka Laa and der Thaya kde jsou postavené pěkné termální bazény - to jsem se vyblbla

Zkouška chorvatské houpačky

Zkouška chorvatské houpačky
23.07.2021 Tak a po koupeli v bazénech jedeme konečně k moři. Na jednu noc jsme zastavili v kempu u parádní říčky a já šla hned vyzkoušet jaké že to tady mají houpačky - docela to ušlo

Na molu u řeky

Na molu u řeky
23.07.2021 No a po obhlídce okolí kempu jsme se šli podívat k místní říčce, která byla úplně čistá a plavalo tam hodně rybiček. Z mola bylo na ně hezky vidět.

Konečně u moře

Konečně u moře
25.07.2021 Tak jsem se dočkala a hned jsem musela vyzkoušet jaká je voda. Jsme u města Zadar v kempu, který má i pěkný dětský bazén tak se určitě do sytosti vyblbnu

Baví mne i zdejší pískoviště

Baví mne i zdejší pískoviště
25.07.2021 No po pravdě musím vyzkoušet všechno co tady pro děti mají, v bazénu jsem už byla, v moři taky, ale i to dětské hřiště musím celé vyzkoušet včetně pískoviště

A teď výletím u městečka Nin

A teď výletím u městečka Nin
26.07.2021 Po dobrém obědě jsme se šli podívat do městečka a já si hned zapózovala na mostě přes který se do města vchází

Voda to je moje

Voda to je moje
27.07.2021 Vodu a koupání miluji i když počasí nebylo nic moc já do vody musela jít a vylezla jsem až jsem byla celá zelená ale tvrdila jsem že mi zima není

Hlídám citroňáka

Hlídám citroňáka
27.07.2021 Tak jsem se po koupání zahřála v citroňáku a teď odpočívám ve své vlastní kempovací židličce. Všichni mají u karavanu podobné židle, tak já si židličku taky vyndala aby bylo vidět že jsem taky kempařka

A opět hurá k moři

A opět hurá k moři
28.07.2021 Odpoledne se udělalo krásně a tak jsem si sbalila deku na pláž a už frčím k moři. Jsem zvědavá zda mě nechají rodiče se pořádně v moři vymáčet

Oslava narozenin Míša

Oslava narozenin Míša
29.08.2021 Ve školce v Mrači jsem měla jednoho kamaráda, jmenoval se Míša a i když to byl kluk tak jsem ho měla ráda, ostatní kluci byli divocí, ale on ne. No a na konci prázdnin mě pozval na svou oslavu narozenin

Na procházce v lese

Na procházce v lese
12.09.2021 Občas s táťubíkem vyrazíme na výlet k Sázavě, byl hezký teplý den a tak jsem ho přemluvila a už jsme si to šlapali směrem k Sázavě a nechyběla ani jedna pózovací fotka

Jsem starbeam

Jsem starbeam
24.09.2021 Na Netflixu jsem našla novou zajímavou pohádku o Starbeam a hned jsem taky chtěla zachraňovat zvířátka stejně jako ona, dokonce jsem si sama udělal masku ze starých kalhotek

Pohled do zrcadla

Pohled do zrcadla
20.10.2021 Malé focení u zrcadla, to jsem si tak jednou stoupla na sedačku a koukala jsem se do zrcadla a najednou tam byl taťubík a hned mám další fotku na památku

Dostala jsem nové šaty

Dostala jsem nové šaty
05.11.2021 Asi jsem byla zase hodné a tak mamka mi dala dárek a tím dárkem byly nové šatičky. Hned si je oblíkám a volám na taťubíka aby mě šel vyfotit

První letošní sníh

První letošní sníh
28.11.2021 Na první sníh jsem se těšila, hned jsem se pořádně tepla oblékla a šup ven zkusit postavit sněhuláka

Spíme v karavanu

Spíme v karavanu
16.12.2021 Mamka je nemocná a tak s táťubíkem jsme několik nocí spali v karavanu a bylo to super jen jsem z toho taková rozvrkočená

Vánoci za dveřmi

Vánoci za dveřmi
20.12.2021 Už se nemůžu dočkat, máme už vše připraveno na Vánoce a každý den se ptám kdy že ten Jéžíšek už konečně přijede - jsem tak natěšená

A je to tady večeře na stole

A je to tady večeře na stole
24.12.2021 Tak jsem se dočkala, nejdřív se na to pořádně najím - mám stejně jako rodiče rybu a pak už jen budu čekat na zazvonění zvonečku

A zase bylo hooodně dárečků

A zase bylo hooodně dárečků
24.12.2021 Opět jsem byla hodná a Jéžíšek nezklamal a stejně jako vždy jsem měla pod stromkem hoooodně dárečků a ze všech jsem měla radost stejně jako z této knížky se Spongebobem a Patrikem

Gapka na tenis

Gapka na tenis
24.12.2021 Všechny dárečky jsem si musela hned vyzkoušet a to i tuto růžovou mikinu Gap, kterou si vezmu hned na tenis

U babi pro dárečky

U babi pro dárečky
26.12.2021 Volala mi babi s kočičkou že prý tam byl taky Jéžíšek a nějaké dárky jí tam pro mě taky nechal. Takže jsme nastartovali auto a hned jsme jeli k babi zjistit co že to tam pro mne nechal

Přípitek na Silvestra

Přípitek na Silvestra
31.12.2021 Poslední den roku 2021 jsem šla spát až po půlnoci. Měla jsem dovoleno si hezkou skleničkou na nožce přiťuknout k Novému roku

Šla jsem si zatrénovat

Šla jsem si zatrénovat
20.01.2022 Jednou jsme si s táťubíkem řekli že si zajedeme zahrát tenis do haly. Takže jsem si vzala raketu a ukázala mu jak mi to jde

S Everstkou na obědě

S Everstkou na obědě
04.02.2022 Měli jsme všichni velký hlad a tak jsem si zašli na malý oběd do naší oblíbené pizzerie na těstoviny a mamka na pizzu.

Foukám už šestkát

Foukám už šestkát
14.02.2022 Na dnešní den jsem se těšila, věděla jsem už dopředu že bude dort a mě bude 6 let. Svíčky jsem sfoukla, dostala hodně dárků, ochutnala dort a pak šla spát protože jsem byla z toho všeho hodně unavená

Pózování na růžovo

Pózování na růžovo
15.02.2022 Hned druhý den po mých narozeninách jsem se probírala dárky a musela jsem se na památku vyfotit s velkou růžovou šestkou a pak novým mazlíčkem Tlapkou.

Takové domácí focení

Takové domácí focení
02.05.2022 Chtěla jsem od mamky aby mi vytáhla všechny moje parádní šaty a ona že ano, ale že mě musí v nich táťubík vyfotit. Tak táťubík šel pro foťák no a toto z toho vzniklo.

Koukám a koukám

Koukám a koukám
02.05.2022 No fotila jsem snad deset různých šatů a k tomu mám i hodně různých plyšáků a panenek, ale ke konci mě to už nebavilo asi ze mě modelka nebude.

Chytla jsem neštovičky

Chytla jsem neštovičky
15.06.2022 Ze školky jsem si přinesla pěkný dáreček. Jmenuje se neštovice - a kromě mě to přineslo domů a dost dalších dětí. No a tak teď budu až do prázdnin doma.

Rozloučila jsem se ve školce

Rozloučila jsem se ve školce
30.06.2022 I když jsem posledních 14 dní nebyla ve školce díky neštovicím, tak jsem se přišla rozloučit s učitelkami a taky položit pamětní kámen, který jsem si sama namalovala.

pamětní kámen položen

pamětní kámen položen
30.06.2022 Ve školce si všechny předškoláci namalovali vlastní kámen se svým jménem a položili před vchod školky. Já taky a dnes jsem si ho tam sama položila - no a po prázdninách hurá do školy.

Konečně se můžu vyblbnout

Konečně se můžu vyblbnout
05.07.2022 Po celém dnu v autě jsem se moc těšila na jakékoliv prolézačky a nebo houpačky. V kempu Harlequine naštěstí nějaké byly a tak jsem toho hned využila a trochu se vyblbla.

Po dvou dnech jízdy jsme u moře

Po dvou dnech jízdy jsme u moře
06.07.2022 Trvalo to sice dva dny v karavanu než jsme sem dojeli, ale je super že už jsme u moře. Ani se mi pak z moře nechtělo blbla bych tam až do večera.

A opět moje oblíbené prolézačky

A opět moje oblíbené prolézačky
06.07.2022 Odpoledne po koupání v moři jsem musela pořádně vyzkoušet všechny možné místní prolézačky a dětská hřiště. To nejlepší bylo hned napůl vyschlého potoku a tak tady bylo dost komárů, ale jinak dobrý.

Pobřežní hlídka 2022

Pobřežní hlídka 2022
08.07.2022 Připravuji se na natáčení nové série populárního seriálu Pobřežní hlídka za mlada - že by takto nějak vypadala Pamela ve svých 6-ti letech? No sama jsem zvědavá jak budu komentovat tuto fotku až budu velká.

Vlny ty já miluji

Vlny ty já miluji
08.07.2022 Dnes jsem byla v moři už podruhé a opět se mi nechtělo ven. Moře je v této části Španělska pro mne skvělé, protože je mělké a navíc jsou zde skvělé vlny, kterých říkám mackové no a já ráda přes ně skáču.

Zkouška nového plameňáka

Zkouška nového plameňáka
10.07.2022 Na to moře jsem se musela pořádně vyzbrojit a tak jsem tak dlouho otravovala až mi toho plameňáka na kterém se sedí rodiče koupili. No a hned jsem to musela jít aspoň na sucho vyzkoušet

Dlouhá cesta stále přede mnou

Dlouhá cesta stále přede mnou
16.07.2022 Cestování karavanem mám ráda, ale letos naše výprava až do Španělska a pak nazpátek je hodně náročná a ty přejezdy a sezení v autě v sedačce už je kolikrát dost otravné, ale i tak mě to baví

Konečně zase u vody

Konečně zase u vody
19.07.2022 Na našem letošním kempování mě nejvíc baví voda a to jak ta mořská tak klidně i ta bazénová. Hned jak dorazíme do kempu převlíknu si plavky a vyrážím buď do moře a nebo tady u jezera Garda do parádního bazénu

Řádění u jezera Garda

Řádění u jezera Garda
20.07.2022 Tady jsem si to pořádně užila. Bazén jsem měla jen pár metrů od karavanu, skákat do bazénu nebylo zakázáno a tak jsem toho hned využila a ukázala jsem své skákací vlohy pořádně naplno.

Jedna noc v Rakousku

Jedna noc v Rakousku
22.07.2022 Jednu jsme se vyspali v kempu v Rakousku v Alpách a první co mě na kempu zajímalo jaké jsou tam atrakce. Tak bazén byl, ale teplota nic moc, ale zato bylo skvělé dětské hřiště a vyblbla jsem se až do tmy ani se mi nechtělo jít spát.

Můj kemp v Houštce

Můj kemp v Houštce
25.07.2022 V Brandýse nad Labem kam se budeme stěhovat - budu tam chodit do školy mě rodiče přihlásili na tenisový kemp v areálu Houštka. Bylo to tam parádní našla jsem si tam hodně kámošek a pořád hrála tenis.

Sbírání míčku mi opravdu jde

Sbírání míčku mi opravdu jde
26.07.2022 Na kempu mě bavilo skoro vše, hraní tenisu, různé hry, dobré obědy a svačiny, ale i to sbírání míčků mi šlo od ruky a trenéři mě chválili.

A jsem na dalším kempu

A jsem na dalším kempu
02.08.2022 Hned co jsem byla na kempu v Houštce jsem byla přihlášená na tenisový kemp na Spartě, kde pravidelně trénuji a tam mě to bavilo ještě víc, protože jsem tam měla hodně kámošek s kterými jsem pořád jen blbla.

Zase se koupu heč

Zase se koupu heč
17.08.2022 No a zase jsem v bazénech, přesně tak to mám ráda. Hned jak jsme dorazili do kempu museli jsme šupajdit do bazénů a byla jsem tam naložená až do večera. To byla paráda

Potápění má oblíbená disciplína

Potápění má oblíbená disciplína
19.08.2022 Už před prázdninami jsem dostala dárek - brýle, který jsem využila až tady v Maďarsku, byla jsem v nich tak dlouho, že i když jsem je sundala tak to vypadalo jako bych je měla stále na obličeji jak jsem byla otlačená